Перекладачка німецького медіа поранена внаслідок влучання в Kharkiv Palace — ZDF

Перекладачка німецького медіа поранена внаслідок влучання в Kharkiv Palace — ZDF

ЗМІ
kharkiv palace. харків пелас, харків обстріл
Kharkiv Palace після влучання ракети РФ ввечері 30 грудня 2023 року, Харків. Фото: Віталій Гнідий

П'ятеро працівників громадського телебачення Німеччини Zweites Deutsches Fernsehen (ZDF) перебували у Kharkiv Palace під час влучання російської ракети грудня: троє на п'ятому поверсі, один — у лобі та ще один чоловік — на 11 поверсі. У перекладачки-українки — зламане ребро і три хребці.

Про це повідомляє сайт ZDF.

Далі — пряма мова репортерки Аліса Юнг з команди ZDF, яка перебувала у Kharkiv Palace в момент удару.

Лунає неймовірно гучний удар, будівля здригається — я на п'ятому поверсі Kharkiv Palace. Коли я відчиняю двері свого номера, то бачу не великий відкритий вестибюль, як зазвичай, а темряву й чорний дим.

Я не знаю, чи живі ще мої колеги та що залишилося від будівлі. У чому я впевнена — у будівлю щось влучило, і я маю якось вибратися звідти та знайти свою команду.

Я біжу сходами по розбитому склу та уламках вниз до підземного паркінгу, який слугує укриттям для готелю. Там зустрічаю свого німецького колегу-продюсера і нашого українського редактора, вони зараз доглядають за нашою перекладачкою. Вона постраждала в холі готелю, у неї зламано ребро і, як з'ясувалося пізніше, три хребці. 

Дивом усі ми вижили: троє з нас на п'ятому поверсі, колега в холі та колега, яка в момент удару перебувала на 11-му поверсі.

Пресслужба обласної прокуратури ввечері 30 грудня повідомляла, що внаслідок удару по готелю зазнав поранень журналіст з Великої Британії.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок