Як 18-річній українці майже вдалося виграти матч з 0:6, 0:5. І що стало головною причиною поразки АР

Цей матч - парад помилок.

Кваліфікація Ролан Гаррос-2020 - перший дорослий турнір Великого Шолому у кар'єрі Дар'ї Снігур. Її дебютною суперницею на такому рівні стала перша ракетка Австрії, Барбара Хаас.

Снігур програла "під нуль" перший сет усього за 26 хвилин, а потім програвала 0:5 з матчболом суперниці в другій партії. Здавалося, що це кінець, однак Дар'я проявила характер - виграла сім геймів підряд, зрівняла рахунок у матчі. Доля переможниці визначалася в третьому сеті: Хаас змогла дотиснута Снігур в кінцівці.

Ось як розгортався хід матч Снігур - Хаас.

Перший сет. Тотальні помилки Снігур

У Дар'ї Снігур нічого не виходило у першому сеті, взагалі нічого. Нуль віннерів, усього чотири виграні очки на своїй подачі. Українка нав'язала боротьбу суперниці лише в двох геймах - в інших чотирьох вона набрала два очки.

Ось статистичні показники першого сету від Дар'ї:

• 0 віннерів
  • 22 невимушені помилки
  • 12 виграних очок (29 - у Хаас), з яких лише 4 на своїй подачі
  • Час сету - 26 хвилин

Другий сет. До камбеку, частина до 0:5 (40:30 на подачі австрійки)

У другому сеті нічого глобально не змінилося. Хаас виграла п'ять геймів за 15 хвилин. Вона вигравала 6:0, 5:0 та подавала на матч.

Статистика Дар'ї до моменту початку камбеку:

• 1 віннер
  • 12 невимушених помилок
  • 8 виграних очок (23 - у Хаас), з яких 5 на своїй подачі
  • Чистий час гри у першій частині другому сеті - 15 хвилин

Другий сет. Період камбеку - найстабільніша гра Снігур

Камбек українки у матчі почався за рахунку 40:30 на подачі Хаас (5:0 вона вела). З того моменту Снігур виграла сім геймів у сеті та зрівняла рахунок у матчі.

Статистика Дар'ї у другій частині другого сету (камбек):

• 4 віннери
  • 3 невимушені помилки
  • Чистий час гри у другій частині другого сету - 20 хвилин

Третій сет. Парад помилок на своїх подачах обох тенісисток

Втрачена перемога у сеті та перетворення рахунку з 5:0 в 5:7 не надломили Барбару Хаас - вона одразу зробила брейк на подачі українки. Снігур моментально відповіла зворотнім брейком.

Загалом у третьому сеті тенісистки змогли втримати свою подачу всього три рази - інші дев'ять геймів закінчувалися брейками. Зрештою, Хаас двічі втримала свою подачу - цей момент і дозволив їй виграти матч. Вирішальний гейм (12-й) - Барбара виграла подачу за рахунку 6:5.

Статистика Дар'ї у третьому сеті:

• 9 віннерів
  • 16 невимушених помилок
  • 5 програних своїх подач з 6
  • 3 відіграні матчболи
  • Час третього сету - 57 хвилин

Дар'я Снігур не змогла виграти свій перший матч у кар'єрі на дорослому Ролан Гаррос, однак разом з Барбарою Хаас створила один з найпам'ятніших матчів у 2020 році. Одиницям тенісисток вдається відігратися з 0:6, 0:5. Навіть якщо цей матч і закінчився поразкою Снігур, вона все одно звернула на себе увагу.

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start