"Дніпро" вилетів з Ліги чемпіонів одразу після першого матчу

"Дніпро" вилетів з Ліги чемпіонів одразу після першого матчу vgorode.ua

Баскетбольний "Дніпро" поступився нідерландцям, вигравши лише одну чверть.

"Гронінген" одразу захопив ініціативу та вже за ходом першої чверті мав перевагу в 12 очок, але в підсумку все завершилося з рахунком 26:16 на користь нідерландців.

В другій чверті перевага "Гронінгена" збільшилася спочатку до 21 очка, а потім взагалі до 27 і рахунок після двох частин гри становив 53:26.

Під час третьої чверті все було стабільно, дніпряни так і не спромоглися переламати хід зустрічі. Найменше відставання українців у рахунку - в 23 очки, коли на табло було 58:35 на користь нідерландцій. Тож 67:42 на користь "Гронінгена". Але третю чверть виграли саме дніпряни, оскільки набрали 16 очок, тоді як, "Гронінген" - 14.

У завершальній частині гри "Дніпро" повністю відпустив гру, а нідерландці остаточно зняли питання переможця, коли за очками було вже +35, а під час фінальної сирени - 88:53.

Найбільша кількість очок, яку набрав чинний чемпіон України - 16 у першій та третій чвертях, в той час, як "Гронінген" практично завжди мав мінімум +20 очок у трьох із чотирьох частин матчу.

"Гронінген" - "Дніпро": цифри

• У нідерландців 33 влучань із гри, в українців - 20;
  • У "Гронінгена" 15 підбирань в атаці, у "Дніпра" - 8;
  • Нідерландці 6 разів втрачали м'яч, українці - 24, в той же час у перших 17 перехоплень, а в останніх - лише 5.

Баскетбольна Ліга чемпіонів. Кваліфікація

"Гронінген" (Нідерланди) - "Дніпро" (Україна) - 88:53 (26:16; 27:10; 14:16; 21:11).

Далі "Дніпро" виступатиме в Кубку Європи ФІБА. Про майбутнього суперника української команди Суспільне Спорт повідомить одразу, як це стане відомим.

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start