Леся Цуренко на Ролан Гаррос: як закінчився матч кваліфікації

Леся Цуренко на Ролан Гаррос: як закінчився матч кваліфікації

Леся Цуренко на Ролан Гаррос: як закінчився матч кваліфікації Федерація тенісу України

Українка вилетіла уже в першому раунді Ролан Гаррос.

Українка Леся Цуренко знялася з останніх двох своїх матчів: спершу вона не вийшла на гру турніру в Празі, пізніше - знялася з першого раунду US Open. Причина - травми. Матч у кваліфікації Ролан Гаррос був для неї першим за більш ніж місяць.

Суперницею в стартовому раунді відбору була представниця Туреччини, Чагла Бююкакчай. У першому сеті Цуренко програла три свої подачі, а загалом поступилася 2:6.

Читайте також: Костюк розбила Шинікову у першому раунді кваліфікації Ролан Гаррос

У другій партії ситуація була повністю протилежною: Леся виграла 5:2 з двома брейками, однак двічі не змогла подати на сет. При цьому вона не реалізувала сім сетболів. Утім, українка змогла дотиснути суперницю в кінцівці сету, 7:5.

На початку третьої партії Леся взяла медичний таймаут за рахунку 2:1 на користь Чагли, після чого українка не змогла виграти жодного гейму. Як наслідок, поразка 1:6 у вирішальній партії та виліт з Ролан Гаррос уже в першому раунді кваліфікації.

Ключовий момент Цуренко - Бююкакчай

  • Леся Цуренко зробила 57 невимушених помилок, у суперниці - 36.

Ролан Гаррос. Кваліфікація. Перший раунд

Леся Цуренко (Україна, 13) - Чагла Бююкакчай (Туреччина) 1:2 (2:6, 7:5, 1:6)

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start