Нардеп з Житомирщини Кузьміних за рік роботи у Верховній Раді вніс 103 законодавчих ініціативи — Рух ЧЕСНО

Нардеп з Житомирщини Кузьміних за рік роботи у Верховній Раді вніс 103 законодавчих ініціативи — Рух ЧЕСНО

Уточнено
Народний депутат Сергій Кузьміних
Нардеп Сергій Кузьміних. Фото: УНІАН

Народний депутат з Житомирщини Сергій Кузьміних від партії "Слуга народу" за підсумками роботи у 2023 році у Верховній Раді запронував 103 законодавчі ініціативи, 18% з яких стали законами.

Про це йдеться в матеріалі на сайті громадської організації "Рух Чесно".

У 2023 році найбільшу кількість законопроєктів серед нардепів зареєстрував нардеп від “Слуги народу” Георгій Мазурашу, але відсоток "прохідності" його ініціатив серед лідерів подачі найменший.

Водночас найбільший відсоток законопроєктів, які стали чинними актами, у голови фінансового комітету від “Слуги народу” Данила Гетманцева, голови комітету соціальної політики Галини Третьякової та голови підкомітету з питань інформполітики Євгенії Кравчук. Про це йдеться у підсумковому аналізі Руху ЧЕСНО законодавчої роботи нардепів та Верховної Ради за 2023 рік.

Депутати, які займалися "законодавчим спамом"
Джерело: Громадський рух "Чесно"

11 нардепів упродовж року не подали або ж не поставили підпис під авторством жодного законопроєкту чи постанови. В основному, це депутати від забороненої проросійської партії ОПЗЖ. У кількох нардепів немає жодної ініціативи упродовж останніх двох років.

Нардепи, які не подали жодного законопроєкту за 2023 рік
Інфографіка від Руху Чесно

Раніше Суспільне повідомляло, що нардеп Сергій Кузьміних та ще 43 депутати підписалися під зверненням до голови ВР, яке може суттєво відкласти розгляд законопроєкту "про заборону УПЦ МП" в другому читанні.

Крім того, два народні депутати-мажоритарники від Житомирщини — Богдан Кицак та Сергій Кузьміних — отримали у 2023 році від управління справами Верховної Ради виплати на понад мільйон гривень кожен.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок