На Київщині суд повернув у власність Міноборони 10 гектарів земель, які належали військовій частині

На Київщині суд повернув у власність Міноборони 10 гектарів земель, які належали військовій частині

Будівля Міністерства оборони України у Києві
Будівля Міністерства оборони України. Фото: Міноборони

Київський апеляційний суд ухвалив рішення повернути Міністерству оборони України ділянку, на території якої розташована військова частина. Йдеться про 10 гектарів земель вартістю 100 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

"Земельну ділянку ринковою вартістю близько 100 мільйонів гривень повернули рішенням суду після незаконного відчуження у 2016 році", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за часів СРСР там були прокладені кабельні лінії зв'язку та живлення військового містечка, які донині використовуються військовою частиною при відсічі збройної агресії. Однак у 2016 році 20 гектарів земель оборони вивели зі сфери управління оборонного відомства.

"Після повернення Міністерству оборони 10 гектарів з цих земель триває робота над поверненням решти території", — сповістили у пресслужбі Міноборони.

У відомстві також поінформували, що Головне слідче управління Національної поліції України нині проводить розслідування у цій справі. Сімом людям оголосили підозру у вчиненні злочинів за статтями 364 та 366 Кримінального кодексу України — зловживання владою або службовим становищем та службове підроблення. Підозрюваним загрожує до 12 років в'язниці.

Раніше повідомлялося, що суд повернув Міноборони будівлі військового містечка у Києві вартістю близько 145 мільйонів гривень. У суді прокурори довели, що земельну ділянку нелегально привласнили.

На початок