На один більше: на Волинь доставили 27 із 26 запланованих шкільних автобусів

На один більше: на Волинь доставили 27 із 26 запланованих шкільних автобусів

На Волинь надійшла остання цього року партія шкільних автобусів для громад, в яких був вилучений транспорт на потреби військових.

Ключі від шкільного транспорту передали представникам Рожищенської, Локачинської, Підгайцівської та Маневицької громад, де на початку повномасштабної війни вилучили 13 автобусів, повідомили в обласній військовій адміністрації.

Упродовж року на Волинь закупили 27 шкільних автобусів з 26-и запланованих, це кошти державної субвенції та співфінансування місцевих бюджетів.

Зі слів начальника ОВА Юрія Погуляйка, 26 автобусів марки "ЗАЗ" придбали за 77 мільйонів 700 тисяч гривень в рамках одного договору. За три мільйони гривень, які залишилися, вирішили купити ще один автобус марки "ATAMAN", аби не повертати субвенцію до держбюджету.

Також цього року область отримала 19 транспортних засобів для підвезення учнів від іноземних партнерів. Крім того, впродовж 2022-2023 років за кошти місцевих бюджетів громади самостійно придбали дев’ять шкільних автобусів.

Що відомо про забезпечення шкільними автобусами на Волині

Від початку повномасштабної війни для потреб ЗСУ вилучили 63 шкільних автобуси, які перебували в комунальній власності тергромад Волині.

Як розповідала раніше в інтерв'ю Суспільному начальниця обласного управління освіти й науки Наталія Матвіюк, станом на серпень на Волині бракувало орієнтовно 40 шкільних автобусів, шість з яких мають бути для спеціального перевезення дітей, які можуть мати крісла колісні.

В березні 2023-го в рамках допомоги від уряду Фінляндії на Волинь передали три шкільні автобуси марки Volvo, їх отримали Турійська, Камінь-Каширська та Локачинська громади.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок