Різких змін не буде до березня — керівник ОВА про мобілізацію на Черкащині

Різких змін не буде до березня — керівник ОВА про мобілізацію на Черкащині

На Черкащині мобілізація проходить планово та відповідно до чинних норм законодавства. ОВА виконує всі завдання Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Ситуація може змінитися у березні, розповів на пресконференції керівник ОВА Ігор Табурець, повідомила кореспондентка Суспільного Анна Іщенко з місця події.

Різких змін не буде — Табурець про мобілізацію на Черкащині
Підсумкова пресконференція керівника ОВА Ігоря Табурця, 27 грудня 2023 року. Фото: Суспільне Черкаси / Анна Іщенко

Як розповів Ігор Табурець, мобілізація це процес більш закритого характеру, який не розголошують.:

"Є відповідні доручення Головнокомандувача відносно задіювання органів місцевого самоврядування і військових адміністрацій відповідно у ці процеси. Це відповідальність усієї країни".

За словами керівника ОВА, з основних аспектів які можуть впливати на мобілізацію це зниження призовного віку, з 27 до 25.

"Я думаю що різких змін після виходу закону не буде. Орієнтовні терміни, що стосуються цього закону, я думаю, з першим читанням, другим читанням, ми маємо говорити про березень, в кращому випадку кінець лютого".

Посадовець зазначив, що всі мобілізаційні процеси мають тривати незалежно від того який закон є прийнятий.

"В межах чинних норм чинного законодавства відносно мобілізації, у нас мобілізація проходить абсолютно планово. Ми намагаємось виконувати всі завдання покладені, в першу чергу, головнокомандувачем, який визначає мобілізаційний ресурс, який необхідний для поповнення наших військ".

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

На початок