"Ми кричали від радості": бійці 108-ї бригади ТрО знищили російський склад протипіхотних мін на Запорізькому напрямку

"Ми кричали від радості": бійці 108-ї бригади ТрО знищили російський склад протипіхотних мін на Запорізькому напрямку

Військовослужбовці 108-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України знищили російський склад протипіхотних мін на Запорізькому напрямку. Пілот FPV-дрона на псевдо “Барс” каже, то був звичайний робочий день, який врешті приніс його підрозділу гарну “здобич”.

Військовослужбовець розповідає те, що їх роботу побачила вся країна військових не бентежить.

"Звичайний робочий день, група виїхала на працю. Відповідно, при виконанні своїх заходів, при дорозвідці, розвідці, було виявлено цей склад... І було фактично миттєво прийнято рішення про ураження", — розповідає пілот FPV-дрона на псевдо “Барс”.

А от саме відпрацювання, навпаки викликало багато емоцій:

"Ми кричали від радості. Від крику до улюлюкання і всякого такого. Я не зможу вам цього передати дослівно, але десь якось так все виглядає".

На Запорізькому напрямку за допомогою FPV-дрона знищили російський склад протипіхотних мін
Військовослужбовець на позивний "Казах". Запорізький напрямок, 22 грудня 2023 рік. Фото: Суспільне Запоріжжя

Уразили склад армії РФ одним із цих боєприпасів. Яким саме захисники не зізнаються, втім кажуть: важливу роль відіграло вміння ними користуватись.

На Запорізькому напрямку за допомогою FPV-дрона знищили російський склад протипіхотних мін
Різновиди снарядів для FPV-дронів які використовують військовослужбовці на Запорізькому напрямку. Фото: Суспільне Запоріжжя
"Осколковий проти піхоти, дуже гарна штука. Теж використовується там де треба. Це вже у нас йде саморобні пристрої. Це у нас фугасно-осколковий, це теж фугасно-осколковий. Тобто такими штуками ми і знищуємо ворога що тут", – говорить сапер підрозділу FPV-дронів на псевдо "Казах".

На Запорізькому напрямку за допомогою FPV-дрона знищили російський склад протипіхотних мін
Військовослужбовець на позивний "Барс". Запорізький напрямок, 22 грудня 2023 рік. Фото: Суспільне Запоріжжя

За словами "Барса", основна мета їх роботи, завдати шкоди живій силі та техніці противника, порушити їх логістику:

"Це можуть бути і транспортні засоби звичайного типу, які використовують окупаційні війська, і це транспорт, який виглядає, як цивільний, але використовується окупантом для виконання своїх задач... Це може бути легка броньована техніка, це можуть бути міномети, це може бути артилерія, це можуть бути танки... Все, що підлягає ураженню".

Військові кажуть, нині через вітри та мороз, працювати важче. Адже сильно мерзнуть руки, а дроном складніше управляти. Та попри це, вони не зупиняться та нищитимуть російських окупантів за будь-яких умов.

Ті цінності, які пропонує та сторона, вони … Вибачте, це моя держава, моя країна, я тут народився і кожен має займати свою територію.
“Барс” пілот FPV-дрона 108-Ї ТрО

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок