На Черкащині гроші з ремонту стадіону перенаправили на потребу військовим

На Черкащині гроші з ремонту стадіону перенаправили на потребу військовим

На Черкащині гроші з ремонту стадіону перенаправили на потребу військовим
Колаж Суспільне / фото Черкаська ОВА

Майже чотири мільйони гривень, що спрямували на реконструкцію стадіону "Шахтар" в місті Ватутіне на Черкащині перенаправили на потреби Збройних Сил України.

Гроші спрямували близько місяця тому, розповіли у коментарі Суспільному в Черкаській ОВА.

"Департамент Черкаської ОВА ухвалив рішення про перерозподіл залишків субвенцій із державного бюджету на фінансування заходів Прогарами територіальної оборони та облаштування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, у тому числі зняли фінансування в розмірі майже чотири мільйони гривень з проєкту реконструкції стадіону в м. Ватутіне, які передбачені на 2023 рік", — розповіли.

Речниця Черкаської обласної прокуратури Богдана Кулик пояснила: йдеться про ініціативу прокуратури щодо перегляду доцільності спрямування бюджетних грошей:

"У зв’язку із обґрунтованими сумнівами щодо дотримання принципів відкритості, прозорості, максимальної економії та ефективності закупівлі робіт з реконструкції вказаного об’єкту, а також враховуючи військову агресію російської федерації, яка триває на території України, Черкаська обласна прокуратура ініціювала перед рядом органів державної влади питання здійснення комплексних заходів державного контролю щодо зазначеної закупівлі за державні кошти. Під час засідань робочої групи «Прозорість і підзвітність» при Черкаській ОВА виникла також низка обґрунтованих запитань щодо раціональності використання бюджетних коштів на реконструкцію стадіону в м. Ватутіне", — пояснила речниця.

Наразі прокуратура також вивчає питання дотримання вимог закону під час здійснення у вересні-жовтні 2023 року одним із департаментів Черкаської ОВА закупівлі робіт з реконструкції стадіону "Шахтар" у м. Ватутіне на суму понад 13,5 мільйонів гривень.

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

На початок