На узбережжі Азовського моря у Мелітопольському районі військові РФ спричинили масову загибель птахів

На узбережжі Азовського моря у Мелітопольському районі військові РФ спричинили масову загибель птахів

На Федотовій косі окупанти спричинили масову загибель птахів
Приазовський національний природний парк, 27.12.2023, фото ілюстративне. Фото: Facebook/ Національні парки України

Через військові дії окупантів на узбережжі Азовського моря у тимчасово окупованому Мелітопольському районі Запорізької області сталася масова загибель птахів. Про це Суспільному телефоном повідомив директор Приазовського Національного природного парку Дмитро Воловик.

Так, за його словами, на Федотовій косі розташований військовий полігон РФ.

“Російські військові нещодавно повбивали дуже багато птахів, адже розпочали гатити з мінометів. Це просто агресія окупантів... Скільки саме загинуло, сказати я не можу, адже ми не можемо самостійно це зафіксувати. Але загинули масово", — наголосив Дмитро Воловик.
Біля Мелітополя сталася масова загибель птахів
Дмитро Воловик, директор Приазовського Національного природного парку. Фото: Facebook/ Дмитро Воловик

Директор Приазовського Національного природного парку розповів, що серед птахів, що загинули здебільшого є лиски, качки, також зустрічаються червонокнижні гуси та лебеді:

"Справа у тому, що їх всіх східним вітром підняло під Атманаївську дамбу, туди накидало дуже багато трупів птахів, самі нутрощі. У птахів там була тиха вода, вони згруповуються у дуже значній кількості... Ми б цього і не знали, але через такий вітер їх "занесло" і ми помітили купу трупиків птахів, саме на дамбі. Був би інший вітер, ніхто б і не дізнався".

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок