На Національному чемпіонаті з велогонок спортсмени з Кіровоградщини здобули 11 медалей Суспільне: Кропивницький

11 медалей здобули спортсмени з Кіровоградської області на Національному чемпіонаті з велогонок на шосе та Всеукраїнському турнірі пам'яті заслуженого тренера України Сергія Симоненка. Про це Суспільному розповів головний суддя змагань Юрій Симоненко. За його підрахунками учасниками змагань стали 260 спортсменів з 15 областей. Змагання напередодні завершилися у Кропивницькому.

Спортсмени змагалися на проспекті Винниченка у Кропивницькому. Для безпеки учасників, рух автомобілів тут перекрили.

“У нас проходить парна гонка, індивідуальна групова гонка, і індивідуальна гонка на час”, – розповів Юрій Симоненко.

У груповій гонці спортсмени їздять по колу, їм потрібно проїхати 40 кілометрів.

Тренер з Миколаєва Олександр Садовський розповів, привіз на змагання три десятки спортсменів. “Ми із задоволенням сюди приїжджаємо, як на шосейні гонки, так і на кросові. Нам подобається, те що поряд з Миколаївською областю”.

На Національному чемпіонаті з велогонок спортсмени з Кіровоградщини здобули 11 медалейСуспільне: Кропивницький

У груповій велогонці змагаються дівчата. Перемагає десятиразова чемпіонка України з велоспорту серед дівчат харків’янка Софія Трубчанінова. “Вчора я виграла парну гонку, а сьогодні групову. Я перемагаю за допомогою тактики”.

За день учасники визначали кращих у 6 велогонках.

Сергій Симоненко – заслужений тренер України. Помер 1996 року, йому було 48 років. Виховав срібного призера Олімпійських ігор, триразового чемпіона світу Олександра Симоненка.