Депутатку райради та двох жительок ТОТ, які співпрацюють з окупантами на Запоріжжі, засудили за колабораціонізм

Депутатку райради та двох жительок ТОТ, які співпрацюють з окупантами на Запоріжжі, засудили за колабораціонізм

Трьох жительок ТОТ засудили за колабораціонізм
Ілюстративне. Фото: СБУ

У Запоріжжі суд визнав винним у колабораційній діяльності трьох жительок тимчасово окупованої території Запорізької області та призначив покарання від 7 до 10 років ув'язнення. Вони, за даними слідства, обіймають "посади" в органах місцевої влади.

Про це сьогодні, 26 грудня, поінформували в пресслужбі ЗОДА з посиланням на матеріали СБУ.

Зокрема, сім років позбавлення волі призначили депутатці Мелітопольської районної ради 8-го скликання від забороненої політичної партії "ОПЗЖ":

"Вона закликала мешканців регіону підтримати окупантів. За це росіяни запропонували їй посаду "керівника апарату військово-цивільної адміністрації Мелітопольського району", — йдеться в повідомленні.

Іншу колаборантку, мешканку Якимівки, яка обійняла посаду заступника голови "Акимовской поселковой администрации Мелитопольского района", заочно засудили до 8 років позбавлення волі.

Ще одній жінці — "начальнику отдела по земельным ресурсами экологической безопасности" у "Военно-гражданской администрации г. Молочанск Запорожской области", яка у червні 2022 року в окупованому Молочанську добровільно обійняла посаду, — суд призначив 10 років ув'язнення.

"На своїх посадах зрадниці усіляко сприяють діяльності окупаційної влади, координують діяльність підпорядкованих підрозділів на тимчасово окупованих територіях Запорізької області",— зазначають у повідомленні.

Наразі жінки переховуються на тимчасово окупованих територіях Запорізької області, але співробітники СБУ проводять комплексні заходи, щоб притягнути їх до відповідальності.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок