У чоловічому Ролан Гаррос українців не залишилося. Стаховський вилетів у першому раунді кваліфікації

У чоловічому Ролан Гаррос українців не залишилося. Стаховський вилетів у першому раунді кваліфікації

У чоловічому Ролан Гаррос українців не залишилося. Стаховський вилетів у першому раунді кваліфікації УНІАН

Сергій у двох сетах програв 24-річному колумбійцю.

Оскільки у першому раунді кваліфікації Ролан Гаррос свій матч уже програв Ілля Марченко, Сергій Стаховський залишився останнім чоловічим представником України в Парижі. Щоправда, ненадовго.

Суперником Сергія в першому раунді кваліфікації був 24-річний колумбієць Даніель Галан, чиїм улюбленим покриттям є саме ґрунт.

Читайте також: Чотири українки дізналися суперниць у кваліфікації Ролан Гаррос

Матч Стаховський - Галан проходив у абсолютно рівній боротьбі, долю якого вирішили деталі. У першому сеті тенісисти обмінялися брейками, після чого гра дійшла до тайбрейку, де краще себе проявив Галан - 7:5.

Доля другого сету вирішилася в п'ятому геймі: колумбійця вдалося зробити брейк. На своїх подачах він виглядав впевнено і не давав шансів зачепитися українцеві. А за рахунку 5:3 на користь Галана, Стаховський програв ще одну свою подачу, а разом з нею і матч - 3:6.

Стаховський - Галан: ключовий момент

  • Долю матчу вирішили деталі, за більшістю показників гра рівна. 66 очок виграв Даніель, 63 - Сергій. В обох по 17 невимушених помилок. 23 віннери у колумбійця, 22 - в українця.
  • Перевага Галана була у влучанні першою подачею: 74% проти 56% в Стаховського.

Ролан Гаррос. Кваліфікація. Перший раунд

Сергій Стаховський (Україна) - Даніель Галан (Колумбія) 0:2 (6:7 (5), 3:6)

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start