У Миколаєві завершився баскетбольний турнір

У Миколаєві завершився баскетбольний турнір Суспільне Миколаїв

У Миколаєві завершився традиційний передсезонний баскетбольний турнір у спортивній школі “Надія”. Участь у змаганнях взяли чотири команди: “Миколаїв”, “Запоріжжя”, “Черкаські Мавпи” та “Хімік”.

В останній день турніру відбулися дві гри. Спочатку "Черкаські Мавпи" грали проти “Запоріжжя”. Перша чверть закінчилася з восьмиочковою перевагою запоріжців, які грали в зеленій формі – 19 : 27. У другій десятихвилинці запоріжці не підпустили черкащан і закінчили першу половину матчу з рахунком 37 : 47. У третій чверті гравці “Запоріжжя” продовжили тримати перевагу в рахунку над суперником завдяки влучним відкритим кидкам – 53 : 63. В останній чверті черкащани здобули лише чотири очки, де у підсумку поступилися баскетболістам із “Запоріжжя” з рахунком 57 : 89.

Детальніше про гру в репортажі кореспондентів Суспільного

Автор ‒ Олександр Гресь, оператор ‒ Євген Сержук.

У другій грі зустрічалися між собою южненський “Хімік” та “Миколаїв”, які грали у біло-синій формі. Першу десятихвилинку господарі паркету закінчили з рахунком 27 : 24. Втім, у другій чверті гравці “Хіміка” перехопили ініціативу в грі і на велику перерву команда із Южного пішла з десятиочковою перевагою – 42 : 52. У третій чверті корабели відіграли відставання за рахунок дальніх кидків і в підсумку завершили третю десятихвилинку на свою користь – 72 : 64. В останній чверті гравці “Миколаєва” втримали перевагу і завершили гру з рахунком – 94 : 85.

У Миколаєві завершився баскетбольний турнірСуспільне Миколаїв

У традиційному передсезонному баскетбольному турнірі команди зіграли три матчі за коловою системою. У підсумку переможцем змагань став клуб із “Запоріжжя”, який здобув три перемоги.

"Миколаїв" посів друге місце з двома перемогами та однією поразкою в активі, "Хімік" зайняв третє місце з однією перемогою в активі.

"Черкаські Мавпи" залишилися на останньому місці, програвши всі три матчі.

• Втретє в сезоні команда "корабелів" програла "Черкаським мавпам"