Академія мистецтв Британії хоче продати скульптуру Мікеланджело, щоб зберегти працівників

Академія мистецтв Британії хоче продати скульптуру Мікеланджело, щоб зберегти працівників

Академія мистецтв Британії хоче продати скульптуру Мікеланджело, щоб зберегти працівників Фото: news.sky.com

Академіки Королівської академії мистецтв Британії розмірковують над продажем скульптури Мікеланджело, щоб уникнути скорочення персоналу. 

Про це повідомляє Sky News. Академія мистецтв, як і багато художніх установ, постраждала від пандемії COVID-19. Нині заклад розглядає можливість скорочення персоналу через падіння доходів. Академія проводить консультації з персоналом з приводу скорочення приблизно 150 осіб, що становить 40% робочої сили.

Група королівських академіків запропонувала продати скульптуру Мікеланджело, відомої як Тондо Таддеї. Зазначається, що твір може коштувати до 100 мільйонів фунтів стерлінгів. Для вирішення цього питання скликали спеціальну нараду.

"Вона коштує так багато, це може врятувати робочі місця і витягнути академію з фінансового безладу", - сказав один з академіків.

Водночас президент академії Ребекка Солтер виступила проти такої ідеї. Речниця академії заявила, що установа "не має наміру продавати будь-які твори зі своєї колекції"

Довідково: Тондо Таддеї - назва для роботи, яка зображує Діву Марію з немовлям і немовля Святого Іоанна, вирізаних в мармурі. Роботу замовив багатий торговець тканинами Таддео Таддеї, вона виготовлена між 1504 і 1505 роками. Скульптура залишилася незавершеною. Ренесансний термін «тондо» відсилає до круглої форми роботи.

Читайте також

Да Вінчі, Мікеланджело, Боттічеллі. У школі Дніпра відкрили нову їдальню-кафе в стилі Ренесанс

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше