Чотири українки дізналися суперниць у кваліфікації Ролан Гаррос

Чотири українки дізналися суперниць у кваліфікації Ролан Гаррос

Чотири українки дізналися суперниць у кваліфікації Ролан Гаррос АР

Марта Костюк, Леся Цуренко та ще дві українки починають боротьбу в Парижі.

Одразу чотири українки розпочнуться боротьбу на турнірі Великого Шолому в Парижі з кваліфікації. Марта Костюк та Леся Цуренко отримали статус сіяних, а крім них зіграють у відборі Ангеліна Калініна та Дар'я Снігур.

Для Снігур ця кваліфікація стане першою в кар'єрі на дорослих турнірах Великого Шолому.

Сітка Марти Костюк

Марта Костюк - друга сіяна у кваліфікації Ролан Гарросу. У першому раунді українка зіграє проти 28-річної болгарки Ізабелли Шинікової, яка ніколи не грала в основній сітці турнірів Гренд Слему. Костюк грала проти Шинікової - у матчі Кубка Федерації в 2019 році Марта здолала суперницю в двох сетах.

У другому раунді може бути зустріч проти 32-річної румунки Лаури Пар (лише минулого року дебютувала у WTA турі) або 23-річної француженки Марго Єролімос. У фіналі кваліфікації, найімовірніше, гра проти 28-річної японки Курумі Нари (№22 посіву). Японка - єдина суперниця з усієї сітки Костюк, яка має досвід гри в основній сітці турніру Великого Шолому.

Читайте також: Інтерв'ю Марти Костюк— про нерви на корті, політику та незабутнє побачення

Сітка Лесі Цуренко

Леся Цуренко отримала 13-й номер посіву в кваліфікації Парижа. Її перша суперниця - представниця Туреччини Чагла Бююкакчай, яка двічі грала в основній сітці Ролан Гаррос.

Леся ЦуренкоФедерація тенісу України

Леся Цуренко

У другому раунді на переможницю цього матчу чекає тріумфаторка гри між сербкою Наталією Костіч та нідерландкою Бібане Шуфс. Досвіду гри на турнірах Великого Шолому у них нема.

У сітці Лесі перебуває №1 посіву, 20-річна американка Енн Лі, яка на US Open-2020 дійшла до третього раунду основної сітки. Утім, Лі ще ніколи в кар'єрі не грала на Ролан Гаррос (навіть у кваліфікації).

Читайте також: Інтерв'ю Лесі Цуренко у програмі Press Start

Сітка Ангеліни Калініної

Перший раунд для Ангеліни - зустріч проти №7 посіву, швейцарки Вікторії Голубіч. 27-річна тенісистка чотири рази грала в основній сітці Ролан Гарросу, причому двічі виходила туди за результатами кваліфікації.

Ангеліна КалінінаWTA

Ангеліна Калініна

У другому раунді можлива зустріч з 34-річної американкою Варварою Лепченко, чвертьфіналісткою Ролан Гаррос-2014.

З іншої частини сітки (тобто можлива суперниця у фіналі кваліфікації) жодної тенісистки з досвідом гри на Ролан Гаррос.

Читайте також: З ким зіграють українці в кваліфікації Ролан Гаррос. Результати жеребкування

Сітка Дар'ї Снігур

Дебютанка дорослих турнірів Великого Шолому у першому раунді зіграє проти першої ракетки Австрії, Барбари Хаас (№17 посіву). У другому раунді - переможниця пари Еллі Клік та Юлії Грабхер.

Дар'я СнігурFacebook

Дар'я Снігур

У протилежній частині сітки (ймовірна суперниця у фіналу) найбільш рейтинговою тенісисткою є американка Франчека Ді Лоренцо (№10 посіву). Але загалом у сітці Снігур жодна тенісистка ніколи не грала в основі Ролан Гаррос.

Що відомо

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start