"Голос" представив п’ятірку кандидатів до Харківської міськради

"Голос" представив п’ятірку кандидатів до Харківської міськради

"Голос" представив п’ятірку кандидатів до Харківської міськради

Харківський осередок партії "Голос" представив п'ятірку кандидатів в депутати до міськради.

Хто у команді, представники партії розповіли на пресконференції 21 вересня.

Як передає кореспондент Суспільного, першим номером йде архітекторка Олександра Нарижна, яка заявила, що балотуватиметься в мери Харкова.

  1. Олександра Нарижна — архітекторка, перша проректорка приватного вишу "Харківська школа архітектури", голова ГО "Міські реформи".
  2. Остап Молявко — IT-спеціаліст, займається бізнесом. За його словами, останні сім років він "активно розбудовує місцеві соцмережі".
  3. Олена Купіна — юристка, ГО "Міські реформи".
  4. Костянтин Бондаренко — архітектор.
  5. Олег Літвінов — підприємець.

Всього у списку до міськради 36 кандидатів, повідомила Нарижна. Увесь список оприлюднять згодом.

"Ми боротимемося з чиновницькими, корупційними кланами, які сформувалися у місті. Ми — команда супергероїв. Ми всі люди, які вкладалися у розвиток міста, створювали ціннісний продукт, нічого не пилили, вкладалися у майбутнє", — представила команду Нарижна.

За словами голови партії "Голос" Кіри Рудик, харківський осередок партії фінансує малий та середній бізнес. Члени партії вкладають у кампанію власні гроші й збирають пожертви спільнокоштом.

"Ми йдемо тільки у міську раду. В обласну не витягнемо організаційно й фінансово. У Харкові у нас є сильна команда і можливості справді пройти", — вважає Рудик.

За її словами, кандидатів у "Голосі" підбирали за спільними цінностями, відсіювали тих, хто був у "Партії регіонів" і не виказує проукраїнську позицію.

Що відомо

  • Місцеві вибори призначені на 25 жовтня 2020 року. Одночасно на всій території країни виборці обиратимуть представників місцевих органів влади. У липні 2019-го Верховна Рада підтримала новий виборчий кодекс, тому вибори на місцях відбуватимуться за новою системою.
  • Висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, а також подання до територіальної виборчої комісії документів для реєстрації кандидатів триває до 24 вересня включно. ТВК приймає рішення про реєстрацію кандидата (кандидатів) не пізніш як на п’ятий день з дня прийняття заяви.

Читайте також

  • Стало відомо, хто веде ОПЗЖ на виборах в міськраду та облраду в Харкові.
  • "Слуга народу" назвала першу п'ятірку на виборах до Харківської облради.
  • "Європейська солідарність" назвала кандидатів на місцевих виборах у Харкові.
На початок