"Наші мужні підприємці". На Миколаївщині податкові надходження в 2023 році склали понад 17 мільярдів гривень

"Наші мужні підприємці". На Миколаївщині податкові надходження в 2023 році склали понад 17 мільярдів гривень

Протягом 11 місяців 2023 року на Миколаївщині податкові надходження до бюджетів усіх рівнів склали понад 17 мільярдів гривень. Зокрема, до державної скарбниці миколаївці сплатили понад 6,3 мільярда гривень, що на 22,1 відсотка більше, ніж в 2022 році.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла заступниця начальника Головного управління Державної податкової служби в Миколаївській області Ольга Купчишина.

Жителі Миколаївщини, зі слів Ольги Купчишиної, підтримують економічну стабільність держави та забезпечують соціальний розвиток.

"У січні-листопаді 2023 року до бюджетів усіх рівні забезпечено понад 17 мільярдів гривень податків і зборів. Також до місцевих бюджетів надійшло майже 10,7 мільярда гривень від платників податків, це на 862 мільйони гривень більше, ніж за аналогічний період 2022 року", — каже посадовиця.

Темп збільшення надходжень відносно до 2022 року становить 109 відсотків, додає Ольга Купчишина.

"Великі платники податків до обласного бюджету перерахували понад 17 мільйонів гривень податку на прибуток", — говорить заступниця начальника Головного управління Державної податкової служби в Миколаївській області.

Окрема подяка платникам податків Очаківщини й Снігурівщини. На Очаківщині взагалі ведуться бойові дії, але підприємці мужні, намагаються сплачувати податки.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок