Вчитель з Херсонщини Іван Верещака увійшов до десятки конкурсу Global Teacher Prize Ukraine

Вчитель з Херсонщини Іван Верещака увійшов до десятки конкурсу Global Teacher Prize Ukraine

Вчитель з Херсонщини Іван Верещака увійшов до десятки конкурсу Global Teacher Prize Ukraine Суспільне Херсон

Вчитель інформатики Чулаківської школи Іван Верещака увійшов до десятки конкурсу Global Teacher Prize Ukraine. У цих змаганнях він брав участь тричі. З викладачем та його учнями познайомились кореспонденти Суспільного.

Щодня Іван Верещака йде на роботу до Чулаківської школи. І так 16 років, хоча починав, говорить, з наукової діяльності.

Вчитель з Херсонщини Іван Верещака увійшов до десятки конкурсу Global Teacher Prize UkraineСуспільне Херсон

"Перша освіта екологія, захищав наші грунти від знищення. Одного разу потрапивши в школу, і допомігши налаштувати комп'ютерний клас, бо друга освіта пов'язана з комп'ютерними технологіями, і так залишився цій школі", - говорить Іван Верещака.

Учень Івана Верещаки Дмитро Півницький говорить, уроки цього вчителя – найцікавіші.

"Для мене Іван Вікторович найкращий вчитель у школі. Його підхід до проведення уроків і самого навчання унікальний".

У класі учениця Сніжана Халак показує робота, якого зробили разом з учителем.

Вчитель з Херсонщини Іван Верещака увійшов до десятки конкурсу Global Teacher Prize UkraineСуспільне Херсон

"Це наш робот. Завдяки Івану Вікторовичу ми з'їздили в Харків і презентували робота. Він запрограмований на комп'ютері і виконує різні секції, тобто підйом крана, ліфту і щось таке".

У колективі Іван Верещака – генератор ідей та передових технологій, розповідають його колеги.

"Все що ми маємо в школі, міжнародні проекти, в які ми увійшли тільки завдяки Івану Вікторовичу. В нас є співпраця з поляками, минулого року ми брали участь у конкурсі "здоровий спосіб життя". Зараз завдяки Івану Вікторовичу ми є пілотною школою однією з 26, які пілотують програму "М'яких навичок", - говорить заступниця директора з виховної роботи Чулаківської ЗОШ Тетяна Мазур.

"Він така багатогранна особистість, може усе, ніколи не чекає нових засобів, технічних можливостей, а робить тим, що у нього є під рукою. Він завжди відчуває вітер змін. Не боїться перешкод, а сміливо напинає вітрила, і мандрує на баркасі, ще й нас підтягує за собою, колег його", - розказала вчителька української мови та літератури Чулаківської ЗОШ.

На конкурс Global Teacher Prize Ukraine Іван Верещака подавався тричі. Говорить, це комплексна робота.

"Я вирішив спробувати, напрацювання є, але можливо анкету заповнив не так слізно, може ще щось, потрапив в ТОП-50 + . Наступного року випрацював стратегію, потрапив у "50-ку". Цього року теж спочатку потрапив у "50-ку", не думав, що потраплю у "10-ку". Це для мене був шок, а з іншого боку певний виклик, і тепер треба працювати, і працювати, підтримувати цей імідж".

Ксенія Сіліна, В'ячеслав Ходус.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди