В Англії футбольний матч перервали через альпаку, що вибігла на поле та налякала гравця https://twitter.com/ilkleytown

Матч аматорського дивізіону Англії довелося перервати на 20 хвилин через альпаку (різновид лам), що вибігла на поле та злякала одного з футболістів.

У грі "Карлтон Атлетік" - "Ілклі Таун" (0:2) в сьомому дивізіоні Англії на поле вибігла альпака. Гру довелося перервати на 20 хвилин. Тварина вискочило за п'ять хвилин до перерви, пробігши по полю і налякала одного футболіста.

Я граю і дивлюся футбол 40 років - і ні разу не бачив такого, - каже президент "Ілклі" Річард Джайлз.

На думку Джайлза, Оскар - так звуть альпака - з'явився на удачу: після цієї пробіжки від Оскара "Ілклі Таун" забив два голи і виграв. Тепер в клубі хочуть завести власного Маскота-альпака.

"Спробуємо зв'язатися з найближчими фермами", - заявив президент клубу.

У Великобританії є десятки ферм, де розводять альпака (до речі, наголос, на останній склад) - це різновид лам. А по всій країні зареєстровані тисячі таких тварин.

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start