У Харкові у побитому обстрілами спорткомплексі "‎Акварена" відновили заняття з гімнастики

У Харкові у побитому обстрілами спорткомплексі "‎Акварена" відновили заняття з гімнастики

У харківському спорткомплексі "Акварена" відновили тренування з гімнастики для дітей. Під час повномасштабного вторгнення олімпійський центр був побитий російськими обстрілами. Зараз діти можуть займатися безплатно. Під час повітряних тривог вони зможуть перейти в укриття.

Про це Суспільне Харків розповіла тренерка з гімнастики Ірина Гевліч.

Харків гімнастика
Заняття з гімнастики для дітей проводять безплатно, Харків, грудень 2023 року. Фото: Лариса Говина/Суспільне Харків

З дітьми займаються двічі на тиждень. На кожне заняття збирається група з десятьох дітей, їхній вік — від 6 до 12 років.

"У нас вправи корекційні: на поставу, профілактика плоскостопу. Спортивні дитячі школи у Харкові не працюють. Немає у дітей змоги рухатися, а це — здоров’я. Дуже радію діткам, дуже хочеться бачити їхні очі. На цей момент важлива комунікація з дітьми, з батьками. Ми, люди спорту — динамічні у своїй роботі, а повномасштабна війна нас скувала. Тренувальний процес не має припинятися", — говорить Ірина Гевліч.

Харків гімнастика
Заняття з гімнастики в "Акварені", Харків, грудень 2023 року. Фото: Лариса Говина/Суспільне Харків

Двічі на тиждень тренування відвідує 8-річна Анна Секрет.

"Ми тут займаємося, робимо "колобок", "берізку" та багато інших вправ. Також ми граємо у спортивні ігри", — каже гімнастка.

Харків гімнастика
Людмила Гаврилова та 6-річний Микита, який відвідує заняття з гімнастики, Харків, грудень 2023 року. Фото: Лариса Говина/Суспільне Харків

Людмила Гаврилова приводить на заняття свого 6-річного онука Микиту. За її словами, під час повномасштабної війни йому не вистачає спілкування з однолітками та фізичних навантажень.

"Це, дійсно, порятунок: фізичне навантаження, вправи. Це соціум. На початку повномасштабного вторгнення дуже мало куди ходили. Зараз в онука є друзі, настрій. Дитині шість років, він кожен день питає: "Коли підемо?" — каже Людмила Гаврилова.

Харків гімнастика
Діти приходять на заняття з гімнастики двічі на тиждень, Харків, грудень 2023 року. Фото: Лариса Говина/Суспільне Харків

За словами тренерки з гімнастики, під час занять вона також спілкується про справи дітей та їхні мрії.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок