На чемпіонаті України з веслування перемогла команда з Полтавщини

На чемпіонаті України з веслування перемогла команда з Полтавщини Суспільне Полтава

Збірна Полтавщини перемогла на командному чемпіонаті України з веслування. Змагання тривали із 17 до 20 вересня на річці Ворскла біля обласного центру.

На чемпіонат приїхали 270 спортсменів із 17 областей. Змагалися на чотирьох дистанціях – 200 та 500 метрів, а також 1 і 5 кілометрів. На каное та байдарках були заїзди одиночні, а також по двоє та четверо.

Нагороду отримує Олексій Шпак, представник команди Полтава-1Суспільне Полтава

Нагороду отримує Олексій Шпак, представник команди Полтава-1

Команда із Полтавщини набрала 1777 балів. Другими стали волинські веслувальники – у них 1754 бали, а третє місце у львів'ян.

Нагадаємо, всеукраїнські змагання з веслування під Полтавою на річці Ворскла влаштовують із 2010 року. Десятий рік поспіль спортсмени із Полтавщини стають переможцями.