У Полтаві проведуть благодійне тренування в пам'ять про військового Віталія Грицаєнка

У Полтаві проведуть благодійне тренування в пам'ять про військового Віталія Грицаєнка

У Полтаві проведуть благодійне тренування в пам'ять про військового Віталія Грицаєнка
Фото: Суспільне Полтава

В обласному центрі відбудеться благодійне тренування. На ньому збиратимуть гроші для сім’ї загиблого військового.

Про це 22 грудня Суспільному повідомив керівник громадської організації "Вороскол" Святослав Сергєєв.

Тренування відбудеться 23 грудня о 10:00. Його проведуть для всіх охочих у спортивній залі Полтавського національного педагогічного університету імені Короленка. Для участі потрібно зареєструватися і задонатити від 100 гривень.

"Станом на зараз у нас близько 30 учасників, які зареєструвалися. На благодійному тренуванні будемо навчати саперній справі для цивільних, також тактичній медицині, поводженню зі зброєю. Також буде лекція про БпЛА, охочі спробують покерувати ними", — додав Святослав Сергєєв.

Хто такий Віталій Грицаєнко

Віталій Грицаєнко був бійцем полку "Азов", воював на Донеччині. Загинув 19 березня 2022-го через осколкове поранення під час оборони Маріуполя від російських військ. Поховали його 6 листопада минулого року у Полтаві на Алеї Слави. На війні у Віталія був позивний "Гоголь", бо чоловік родом із Полтави.

2 квітня Віталію Грицаєнку присвоїли звання Героя України посмертно. 11 квітня у Полтаві відкрили меморіальну дошку на фасаді школи №20, де навчався воїн.

У Полтаві 12 грудня 2023-го під час комісії з питань місцевого самоврядування ухвалили рішення про перейменування проспекту Першотравневого в обласному центрі на честь полеглого Героя України Віталія Грицаєнка.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок