Київські правоохоронці викрили підпільне виробництво оливкової олії та соусів відомих марок

Київські правоохоронці викрили підпільне виробництво оливкової олії та соусів відомих марок

Київські правоохоронці викрили підпільне виробництво оливкової олії та соусів відомих марок
Конфіскована продукція. Фото: БЕБ

Детективи Бюро економічної безпеки України (БЕБ) викрили підпільне виробництво оливкової олії та соусів відомих італійських марок. Жителі Києва та Львівщини організували роботу заводу, на якому виготовляли підроблені товари.

Про це повідомляє пресслужба БЕБ. Зазначається, що підозрювані використовували фірмове найменування та товарні знаки, продавали фальсифікат через мережу магазинів під виглядом оригінальної продукції. Одна із постраждалих компаній заявила про спричинену їй матеріальну шкоду в особливо великому розмірі.

У БЕБ поінформували, що провели 20 обшуків на території Києва, Львівської, Харківської та Дніпропетровської областей. На складах та місцях продажу підроблених товарів правоохоронці вилучили понад 90 тонн оливкової олії та інших продуктів. Зокрема, під час обшуку на території Львівської області виявили та вилучили лінію з розливу оливкової олії, обладнання, тару, сировину та готову продукцію.

Київські правоохоронці викрили підпільне виробництво оливкової олії та соусів відомих марок
Затримання підозрюваного і конфіскація підробленої продукції. Фото: Київська міська прокуратура/Telegram

"Загальна орієнтовна вартість вилученого становить майже 7,5 мільйона гривень. Наразі незаконна діяльність заводу із виробництва підробленої оливкової олії та точок продажу припинені", — йдеться у повідомленні.

За ч.3 ст.229Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару Кримінального кодексу України підозрюваним загрожує до п'ятнадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Що відомо про виявлення нелегальної підакцизної продукції на Київщині

У Василькові вилучили 12 тисяч літрів підробленого алкоголю та 6,4 тисячі цигарок без акцизу. Фальсифікат виготовляли в приватному будинку, розливали у пластмасову тару і продавали великими партіями перевіреним клієнтам.

Правоохоронці Київщини ліквідували схему незаконного виробництва і продажу фальсифікованого алкоголю на суму майже 9 млн грн. Склади зберігання знаходилися у Київській та Чернігівській областях.

У Київській області вилучили контрафактний тютюн та алкоголь на понад 12 млн грн. Продукцію чоловіки завозили з Чернівецької до Київської області, де продавали її через мережу магазинів. Також викрили чергову схему реалізації нелегальних електронних цигарок та рідин для їх заправки. Контрафакт зберігався у Фастові та Білій Церкві.

Жителі Обухівського замовляли тютюнові вироби в інтернеті та збували її через мережу пунктів роздрібної торгівлі. Під час обшуків з незаконного обігу вилучили понад 45 тис. пачок тютюнових виробів.

Київські митники в очищувачі повітря виявили схованку з сигаретами, які українець намагався переслати у міжнародному експрес-відправленні.

На початок