Боєприпаси, дрони, логістика: спецпризначенець розказав, яка ситуація в обороні Авдіївки

Боєприпаси, дрони, логістика: спецпризначенець розказав, яка ситуація в обороні Авдіївки

Боєприпаси, дрони, логістика: спецпризначенець розказав, яка ситуація в обороні Авдіївки
Знак Авдіївка. Фото: Агєєв Андрій / УНІАН

В районі Авдіївки немає проблем із постачанням та забезпеченнями українських військових боєприпасами.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" розповів військовослужбовець 1-го загону спецпризначення "Омега" на позивний "Зигзаг".

"Авдіївка є тактичним місцем, місцем, де зосереджуються різні вогневі засоби. Враховуючи, що тут розташовується величезна кількість вогневих засобів, вони мають і забезпечуватись БК, на сьогоднішній день, я взагалі не бачу проблеми з постачанням та забезпеченням боєкомлпектом на цьому напрямку", — розказав спецпризначенець.

Спецпризначенець додав, що військові намагаються максимально використовувати FPV-дрони, але вони не зможуть повністю замінити собою артилерію.

"В нашому підрозділі сформовано більше 5 груп FPV. Вони себе дуже добре зарекомендували. Вражена величезна кількість, починаючі від техніки, закінчуючи живою силою. Ми навіть не рахували", — повідомив "Зигзаг".

Військовослужбовець зазначив, що в середньому один розрахунок витрачає близько 10 дронів на добу.

За словами "Зигзага", у російських окупантів багато дронів-камікадзе, але українські військові мають портативні засоби, які допомагають захищатись від атак FPV-дронів.

"На сьогодні ворог проводить штурми як с флангів міста, задля можливості відокремити логістичний коридор, так і намагаються вклинитись в лінію оборони в самому місті", — розповів військовослужбовець.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок