"Якби стартів було більше, то змогла б ще краще". Анна Рижикова - про найкращий забіг у сезоні

"Якби стартів було більше, то змогла б ще краще". Анна Рижикова - про найкращий забіг у сезоні

Ексклюзивно
"Якби стартів було більше, то змогла б ще краще". Анна Рижикова - про найкращий забіг у сезоні facebook.com/annaryzhykova

Українська бар'єристка - про виступ у Римі та найкращий результат сезону.

На етап Діамантової ліги в Римі на дистанції 400 метрів з бар'єрами Анна Рижикова посіла друге місце, уперше в сезоні вона змогла вибігти з 55 секунд. Українка показала результат 54.54 секунди, раніше її рекорд сезону - 55.19 секунд.

Читайте також: Українки Рижикова та Ткачук з особистими рекордами на подіумі Діамантової ліги в Римі

Фактично, Анна зняла 0.65 секунди зі свого найкращого показника. У коментарі Суспільне Спорт Рижикова розповіла про старт у Римі. За словами бігунки, вона чекала на подібний результат.

"Чекала ще раніше на такий час: мені вдалося виправити помилки по дистанції та пробігти впевненіше. Впевнена, що якби стартів було більше, то змогла б ще покращити свій результат. У Римі все склалося добре, і я дійсно показала те, на що здатна у цьому сезоні", - розповіла Анна Рижикова.

При цьому старт у Римі був одним з найбільш хвилюючих для спортсменок у цьому сезоні. Усе через конкуренцію на дистанції.

"Змагання в Римі викликали хвилювання. По-перше, хотілося завершити сезон на максимальній ноті, а по-друге, була найсильніша конкуренція з усіма найкращими дівчатами цього сезону. Усі прагнули проявити себе якнайкраще, мені вдалося поставити гарну крапку в цьому сезоні", - пояснила Рижикова.

Загалом у літньому сезоні 2020 року українська бар'єристка провели чотири старти - по два у серпні та вересні. Як пояснює Анна, на перших стартах було складно показати хороший результат, а уже у вересні стало простіше.

"На змаганнях у серпні був дуже сильний вітер, тому мені не вдалося показати гарний результат. Та водночас була дуже велика радість від розуміння, що вдалося виїхати за кордон і знову відчути конкуренцію, позмагатися з дівчатами світового рівня. А на змаганнях у вересні вже було спокійніше, хотілося би ще кілька стартів, але, нажаль, сезон уже закінчено", - резюмувала Анна Рижикова.

Читайте також: Як Рижикова виграла своє єдине "золото" у 2020 році

Анна Рижикова закінчила сезон з другим результатом у світі (54.54 сек) на дистанції 400 метрів з бар'єрами. Швидше неї пробігала лише нідерландка Фемке Бол - 53.79 сек.

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start