У Новомосковську на Дніпропетровщині вилучили з незаконного обігу алкоголь і цигарки на майже 300 тисяч гривень

У Новомосковську на Дніпропетровщині вилучили з незаконного обігу алкоголь і цигарки на майже 300 тисяч гривень

Дніпро, алкоголь
Алкоголь, який вилучили з незаконного обігу. Фото: Національна поліція Дніпропетровщини

У Новомосковську, що на Дніпропетровщині, правоохоронці вилучили понад тисячу літрів алкоголю та майже 760 пачок цигарок з незаконного обігу.

Про це йдеться на сайті обласної поліції.

Подія сталася 16 грудня під час перевірки торгівельних павільйонів. Загалом поліція вилучила товару на суму понад 294 тисячі гривень. Відносно правопорушників склали адміністративні протоколи за статтею 164Порушення порядку провадження господарської діяльності Кодексу України про адміністративні правопорушення. Для прийняття рішення зібрані матеріали направили до суду.

Окрім цього, в одному із закладів торгівлі правоохоронці задокументували факт продажу алкоголю неповнолітньому. Інспектори ювенальної превенції притягнули продавчиню до адміністративної відповідальності за частиною 2 статті 156 Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння.Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок