На Дніпропетровщину насувається новий циклон: якою буде погода в другій половні грудня

На Дніпропетровщину насувається новий циклон: якою буде погода в другій половні грудня

На Дніпропетровщину насувається новий циклон. Про це Суспільному повідомив голова обласного гідрометеоцентру Василь Гринчак.

За його словами, з 18 грудня до 22 грудня в регіоні очікується хмарна погода та невеликий дощ. Температура коливатиметься від 0°C до +5°C вночі та від +4 до +9 вдень. На дорогах прогнозують ожеледицю.

"Ми будемо перебувати в зоні дії циклону на Скандинавію і пов'язаних з ним теплих атмосферних фронтів. Будуть йти в основному опади вигляді дощу. Наприкінці тижня можуть на вихідні вже бути опади у вигляді мокрого снігу та дощу, але температурний фон залишається незмінним", — говорить фахівець.

За прогнозом, приблизно така ж погода триматиметься до кінця грудня — сильних опадів та морозів не очікується, каже метеоролог.

Як змінилася зимова погода на Дніпропетровщині в останні роки

За даними Гринчака, багаторічні спостереження за погодою показують, що зими в регіоні стають м'якішими.

"В Дніпрі спостереження ведуться з 1886 року. Якщо брати минулий тиждень, то 16 грудня 1997 року було -28°. Але 13 грудня в 1986 році було майже 14° тепла, тобто от такі контрасти температури. Зими стають теплішими і опади випадають, на жаль, не у вигляді снігу, а в вигляді мокрого снігу і дощу.Усі тенденції температурні і кліматичні говорять про те, що ми йдемо до теплих м'яких зим", — зазначив він.

Прогноз погоди з 18 по 24 грудня 2023 року на Дніпропетровщині

Температура: вдень від +4°C до +9°C, уночі від 0°C до +5°C. Швидкість вітру: 5-10 м/с.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок