Криворізькі танкісти посіли призові місця на всеукраїнських змаганнях військовослужбовців-спортсменів

Криворізькі танкісти посіли призові місця на всеукраїнських змаганнях військовослужбовців-спортсменів

Бійці, спорт, Кривий Ріг
Бійці Криворізької танкової бригади імені Костя Пеструшка посіли призові місця на всеукраїнських змаганнях військовослужбовців-спортсменів. Фото: Криворізька танкова бригада

Бійці Криворізької окремої танкової бригади імені Костя Пеструшка посіли призові місця на всеукраїнських змаганнях військовослужбовців-спортсменів.

Про це сказано в повідомленні бригади.

Підполковник бригади Назар Вознюк був найкращим у плаванні (вільним стилем на дистанції 50 метрів, брасом на дистанції 50 метрів, на спині на дистанції 50 метрів, вільним стилем на дистанції 100 метрів, а також в греблі на тренажерах).

Капітан Валерій Кропова виборола перше місце в плаванні на спині (дистанція 50 метрів) та друге у волейболі.

Старший сержант Олександр Корсун здобув друге місце у волейболі. Молодший сержант Роман Танайсічук був найкращим у пауерліфтингу та веслуванні на тренажері, а старший солдат Ігор Троян показав найвищі результати в метанні диску та штовханні ядра.

Це були змагання з відбору кандидатів до складу національної збірної команди, яка представлятиме Україну на міжнародних спортивних змаганнях United States Air Force Trials. Вони відбудуться у березні 2024 року в Лас-Вегасі штат Невада США.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок