В Івано-Франківську відбувся новорічний чемпіонат області з легкої атлетики

В Івано-Франківську відбувся новорічний чемпіонат області з легкої атлетики

Новорічний чемпіонат Івано-Франківської області з легкої атлетики відбувся 16 та 17 грудня у манежі фахового коледжу фізичного виховання. У ньому взяли участь понад 300 спортсменів.

Про це Суспільному розповів директор департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Віталій Матешко.

За його словами, спортсмени бігли дистанції 50, 60, 150, 200, 400, 800 та 1500 м, долали естафети, штовхали ядро та стрибали у довжину.

Новорічний чемпіонат області з легкої атлетики
Фото: Суспільне Івано-Франківськ

"Ми об'єднали дитячі категорії, бачимо в цьому потребу. Маємо велику кількість учасників, понад 300 спортсменів бере участь в змаганнях. Окрім 20 команд із територіальних осередків Івано-Франківської області, ще чотири команди прибули до нас зі Львівської, Тернопільської області, а також із Шепетівки", — каже Матешко.

Новорічний чемпіонат області з легкої атлетики
Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Перше місце зі стрибків у довжину посів Дмитро Савицький. Спортсмен два роки тому приїхав з Полтавщини до Івано-Франківська, аби продовжити свою спортивну кар’єру. На змаганнях Дмитро стрибнув на 6 м 2 см. Особистий рекорд легкоатлета — 6 м 61 см.

Також Дмитро виборов перше місце у спринті — бігу на 50 м.

"Займаюся вже чотири роки. Спочатку не виходило, але останні два роки стабільно стрибаю за 6 м. Хотілося б взимку виконати норматив на чемпіонат Європи U18 з легкої атлетики", — ділиться Дмитро Савицький.

13-літня Марія Олійник приїхала на чемпіонат області з Калуша. Дівчина посіла друге місце у бігу на 1500 м.

Марія Олійник
Спортсменка Марія Олійник. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

"Все почалося зі школи. Я їздила на змагання від навчального закладу, і мене запросили тренуватися. Моя тактика — тягнутися за сильнішими. Рекорди існують для того, аби їх бити", — каже Марія Олійник.

Мета чемпіонату — популяризувати легку атлетику, говорить головний суддя змагань Степан Лагойда. З його слів, наймолодшим спортсменам на цих змаганнях десять років, найстаршому — 27.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок