Житомирська та львівська каноїстки здобули для України перше срібло на міжнародних змаганнях Фото: Федерація каное України

17 вересня каноїстка з Житомирщини Тетяна Смиловенко в парі зі львівською каноїсткою Христиною Осипчук здобула срібло на міжнародних юнацьких змаганнях з веслування на байдарках і каное "Olympic Hopes".

Про це на своєму сайті повідомила Федерація каное України. Змагання проходять в угорському місті Сеґед з 17 по 20 вересня. Тетяна Смиловенко і Христина Осипчук завоювали срібну медаль на дистанції 500 метрів у день відкриття змагань з результатом 2.02,25, поступившись у віковій категорії U15-U16 угорській парі Кісс/Кішелі(2.00,54).

Житомирська та львівська каноїстки здобули для України перше срібло на міжнародних змаганняхФото: Федерація каное України

Нагадаємо, Тетяна Смиловенко є вихованкою Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності. Її тренером є Максим Прокопенко.

Всього у змаганнях "Олімпійські надії" беруть участь 32 українських веслувальники, які змагатимуться в 4 вікових категоріях – від 15 до 18 років.

Перед стартами в Угорщині юні спортсмени з 27 серпня по 15 вересня взяли участь у тренувальних зборах в Добротворі та Вінниці.