Росіяни не можуть закріпитись під Авдіївкою, їх успіх це розширення сірої зони — Барабаш

Росіяни не можуть закріпитись під Авдіївкою, їх успіх це розширення сірої зони — Барабаш

Росіяни не можуть закріпитись під Авдіївкою, їх успіх це розширення сірої зони — Барабаш
Український танк стріляє під час військових навчань недалеко від лінії фронту на Бахмутському напрямку, в Донецькій області, 15 грудня 2023 року. Photo by ANATOLII STEPANOV/AFP via Getty Images

Російські окупанти не мають значного успіху навколо Авдіївки і не можуть закріпитись на нових рубежах. Здебільшого їх успіхи, це трохи збільшена "сіра зона". Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" розповів начальник Авдіївської МВА Віталій Барабаш.

"Дуже багато різної інформації про ситуацію навколо Авдіївки, та і по всій лінії фронту. Що стосується якогось успіху росіян. Той успіх який нібито озвучили він настільки незначний і це виглядає, як трохи збільшена сира зона", — повідомив Віталій Барабаш.

Очільник додав, що російська армія справді проводить дуже багато штурмів на Авдіївському напрямку, кілька десятків на добу. Але наразі українські військові не дають окупантам розвити успіх та закріпитись на нових рубежах.

"Якщо десь їм щось там вдасться трохи просунутись, то відпрацьовує зразу і артилерія і міномети, і реактивна артилерія. Тобто жодного серйозного закріплення у ворога немає. Смуга оборони навколо міста тримається. Велика подяка всім оборонцям", — заявив Віталій Барабаш.

За словами Барабаша, так званих "м'ясних" штурмів на Авдіївському напрямку переважна більшість. Підготовлені кадрові підрозділи також залучають в боях. Але вони не йдуть в лобові штурмі, а виконують конкретні завдання.

За минулу добу 15 грудня з міста евакуювали 5 людей. В Авдіївці лишається 1230 людей. За час загострення з міста зголосись виїхати близько 350 людей.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок