Пишуть листи, вчать різдвяні пісні: як херсонські діти святкують новорічні свята резиденції Святого Миколая в укритті

Пишуть листи, вчать різдвяні пісні: як херсонські діти святкують новорічні свята резиденції Святого Миколая в укритті

Ексклюзивно

У Херсонському артхабі в укритті облаштували резиденцію святого Миколая. Щоразу тут черга з дітей, які приходять розповісти свої бажання чудотворцю.

Кіра і Діана по черзі розказують святому Миколаю вірш-побажання. За це дівчата отримали подарунки. Дівчат до резиденції привела мати. Жінка каже, діти готувалися до зустрічі. Вчили вірші та різдвяні пісні.

"Дуже вдячна за це свято. Діти задоволені, все це так гарно влаштували. Зараз діти не виходять з дому через обстріли, а тут створили дійсно різдвяне диво для нас", — каже Анастасія Миколаєнко.

херсон, резиденція миколая, діти
У Херсоні діти прийшли до резиденції Святого Миколая, 15 грудня 2023 року. Фото: Суспільне Херсон

Вірш Миколаю розказує і Катерина. Місцева жителька Юлія говорить, усі дуже вражені.

"Хоч якесь новорічне свято дитина отримала. Ми дуже задоволені, що облаштували таку святкову резиденцію", — говорить жінка.

херсон, резиденція миколая, діти
Солодкі подарунки від Миколая для дітей у Херсоні, 15 грудня 2023 року. Фото: Суспільне Херсон

Солодкий подарунок отримав Богдан. Розказує, напередодні писав листа Святому Миколаю. Отримав усе, про що просив — іграшку поп-іт, лабіринт, наліпку та машинку.

херсон, резиденція миколая, діти
Мати та донька прийшли до резиденції Святого Миколая до херсонського артхабу в укритті, 15 грудня 2023 року. Фото: Суспільне Херсон

З охочих поспілкуватися з Миколаєм, розказати йому вірш і поділитися своїми мріями утворилася черга. Головний диригент Херсонського обласного академічного музично драматичного театру Артем Філенко, розповідає, з 6 грудня провели понад 10 зустрічей і святкових заходів.

херсон, резиденція миколая, діти
Херсонського хлопчика фотографують у резиденції Святого Миколая, 15 грудня 2023 року. Фото: Суспільне Херсон

"Кожного дня на різних локаціях ми зустрічаємо дітей і даруємо свято Миколая і чарівника. Ми думали закінчити після свята Дня Миколая ще пару днів, але заявки поступають. Не можемо відмовити дітям, тому продовжуємо", — каже він.

Раніше керівник МВА Роман Мрочко повідомив, що за два тижні грудня у Херсонській міській територіальній громаді народилися вісім дітей.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок