Перевозив зрубані сосни: на Житомирщині прикордонники зупинили водія трактора

Перевозив зрубані сосни: на Житомирщині прикордонники зупинили водія трактора

зрубані сосни, прикордонники, 9 прикордонний загін імені Січових Стрільців, трактор, чіпи
У Коростенському районі біля державного кордону прикордонники зупинили водія трактора, який перевозив зрубані сосни. Фото: 9 житомирський прикордонний загін імені Січових Стрільців

У Коростенському районі військовослужбовці 9 житомирського прикордонного загону імені Січових Стрільців Державної прикордонної служби України зупинили водія трактора, який перевозив зрубані сосни без документів та відповідного маркування.

Про це Суспільному розповів прессофіцер житомирського загону Юрій Шахрайчук.

За його словами, подія сталася за декілька кілометрів від державного кордону на автодорозі "Дівошин — Скребеличі".

"У водія транспортного засобу не було товаро-супровідних документів на зрубані дерева, також були відсутні і чіпи на деревах. Загалом громадянин України перевозив більше двадцяти сосен", — сказав пресофіцер.

Затриманого чоловіка прикордонники передали правоохоронцям. Також на адресу Коростенського райуправління Нацполіції надіслали повідомлення про ознаки правопорушення, що передбачені ст. 246 ККУСтаття 246. Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу Докладніше: https://kodeksy.com.ua/kriminal_nij_kodeks_ukraini/statja-246.htm .

Трактор із деревиною доставили на штраф-майданчик.

У разі доведення вини чоловікові загрожує штраф від тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, арешт до шести місяців, обмеження або позбавлення волі терміном до трьох років.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок