Тернополяни здобули призові місця на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби

Тернополяни здобули призові місця на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби

Тернополяни здобули призові місця на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби
Фото: Тернопільська міська рада

Тернополяни здобули призові місця на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби пам’яті шестиразового чемпіона України Василя Дем’янного. Вони завоювали три золотих, дві срібних і одну бронзову медалі.

Про це повідомили на сторінці Тернопільської міської ради.

Загалом участь у турнірі взяли понад 300 спортсменів, які представляли 28 команд. Також була команда з Румунії. Змагалися спортсмени у чотирьох вікових групах, у кожній було чотири вагових категорії.

"У віковій групі серед юнаків 2014-2015 років народження і у ваговій категорії 26 кілограмів перше місце посів Назар Барабаш. У віковій групі серед юнаків 2012-2013 років і у ваговій категорії 32 кілограми народження переміг Костянтин Зозуля. Також перемогу виборов Владислав Топольницький у віковій групі серед юнаків 2007-2008 років народження і у ваговій категорії 51 кілограм", — йдеться у повідомленні.

Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби
Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби. Фото: Тернопільська міська рада

Також на сайті міської ради повідомили, що другі місця у ваговій категорії 45 кілограмів друге місце посіли Юрій Мельник та Владислав Кротюк. У віковій групі серед юнаків 2009-2010 років у ваговій категорії 35 кілограмів посів Матвій Кротюк.

Призери Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби
Призери Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби. Фото: Тернопільська міська рада

Організували змагання представники управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради, КДЮСШ з греко-римської боротьби та Федерації греко-римської боротьби Тернопільської області.

Всеукраїнський у турнірі з греко-римської боротьби
Всеукраїнський у турнірі з греко-римської боротьби. Фото: Тернопільська міська рада

На початок