Одна з найрезультативніших ігор в історії єврокубків. 12 голів, 2 вилучення та серія пенальті

. twitter.com/fcsteaua

Сербська "Бачка Топола" та румунський "Стяуа" один із найбожевільніших матчів у історії єврокубків.

За кілька днів до гри чотири гравці "Стяуа" захворіли на коронавірус, а в день матчу кількість виросла до дев'яти. Тренерський штаб міг розраховувати лише на 14 гравців. Матч міг не відбутися лише в тому разі, якщо "Стяуа" прибула б на гру з менш, ніж 13-ма гравцями в заявці.

Зі старту матчу у воротах румунів вийшов 19-річний дебютант Рзван Дукен. В обороні вийшов 17-річний Олександру Пантя, в півзахисті 18-річний Овідіу Перяну, а ще три гравці дебютували в основі "Стяуа". А в запасі лише три польових футболісти.

До 14-ї хвилини "Бачка Топола" вела в рахунку 2:0, а до кінця тайму вони грали вдесятьох. На 50-й хвилині рахунок уже був 2:2. За хвилину потому "Бачка" знову вийшла вперед, а на 63-й хвилині "Стяуа" реалізувала пенальті - 3:3. Вже у компенсованому часі рахунок став 4:4 і гра перейшла в овертайм.

З найцікавішого - друге вилучення у "Бачки" на 103-й хвилині, потім гравець "Стяуа" Денніс Ман оформив хет-трик і вивів румунів вперед у рахунку. У другому овертаймі рахунок уже став 6:6 і команди вирішували долю переможця в серії пенальті.

Тут все вирішив єдиний промах Михайло Баньяца. Румунські гравці забили всі 5 ударів, причому переможний на рахунку героя матча Денніса Мана.

Відео-огляд матчу

Топ-5 найрезультативніших матчів у єврокубках

1. КУЄФА, перший раунд, "Аякс" (Нідерланди) - "Ред Бойз" (Люксембург) - 14:0 (1984 рік);

2. КЄЧ, перший раунд, "Рейк'явік" (Ісландія) - "Фейєноорд" (Нідерланди) - 2:12 (1969 рік);

3. 05.10.1965, КУЄФА, перший раунд, "Кельн" (Німеччина) - "Уніон" (Люксембург) - 13:0 (1965 рік);

4. ЛЄ, другий кваліфікаційний раунд, "Бачка-Топола" (Сербія) - "Стяуа" (Румунія) - 6:6 (4:5 пен.) (2020 рік);

5. ЛЧ, група F, "Боруссія Д" (Німеччина) - "Легія" (Польща) - 8:4 (2016 рік).