Збої в роботі "Київстару" не впливають на вуличне освітлення в столиці

Збої в роботі "Київстару" не впливають на вуличне освітлення в столиці

вуличний ліхтар
Вечірній Київ. Фото: УНІАН

На роботу системи вуличного освітлення в Києві не впливають збої в роботі мобільних операторів.

Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва і заступник голови КМДА Петро Оленич.

"Завдяки незалежній міській резервній лінії зв'язку і технології LoRaWAN ми оперативно реагуємо на зміни та оптимізуємо роботу освітлення в реальному часі. Навіть за відсутності основного каналу зв'язку", — зазначив він.

Також це дозволяє Києву заощаджувати більш ніж 50% електроенергії на освітленні вулиць.

У 2022 році столиця побудувала міську опорну мережу для впровадження технології LoRaWAN. Особливістю технології є надійність передачі даних і відстань, на яку може бути передана інформація (5-15 км). Одна базова станція може обслуговувати більше тисячі пристроїв.

Що відомо про збій в роботі "Київстар" в Україні

Зранку, 12 грудня, абоненти "Київстар" скаржаться на збій зв'язку. Пресслужба мобільного оператора повідомила Суспільному, що йдеться про хакерську атаку. У компанії запевняють, що персональні дані абонентів не скомпрометовані.

СБУ відкрила кримінальне провадження через перешкоджання роботі мобільного оператора. Одна із версій, яку наразі досліджують слідчі СБУ – втручання російських спецслужб.

Абоненти "Київстар" не можуть скористатися зв'язком від інших операторів через внутрішній роумінг унаслідок збою. Збій у мережі вплинув на роботу деяких POS-терміналів та банкоматів ПриватБанку, повідомили Суспільному у Мінцифри.

Вдень 12 грудня з'явилось повідомлення, що в Борисполі тимчасово не функціонує система оповіщення. Про повітряну тривогу повідомлятимуть екіпажі поліції через гучномовці.

У КМДА пояснили, що збій у роботі "Київстару" не впливає на систему оповіщення про повітряну тривогу у столиці. Вони не залежать від роботи мобільного оператора.

У зв'язку з технічним збоєм у мережі "Київстар" тимчасово не працюють номери контакт-центру "Київгазу". Там вказали альтернативні способи спілкування з клієнтами.

Поліція Київщини також надала додатковий номер телефону для інформування про позаштатні ситуації.

На початок