Видавав себе за переселенця на Франківщині. Громадянина Казахстану депортували з України

Видавав себе за переселенця на Франківщині. Громадянина Казахстану депортували з України

Працівники міграційної служби Івано-Франківщини виявили 59-річного громадянина Республіки Казахстан, який жив у Калуському районі та видавав себе за переселенця з Донеччини. Його примусово депортували з України.

Про це повідомили на Facebook-сторінці міграційної служби в Івано-Франківській області.

"Перед повномасштабним військовим вторгненням РФ в Україну іноземець навідався в гості до своїх родичів на Донеччині, а з початком активних бойових дій переїхав з ними на Івано-Франківщину. Згодом родичі повернулися додому на неокуповану територію Донбасу. Їхній іноземний свояк і далі розповідав про своє донбаське коріння. Місцеві люди вірили, бо зовнішність і мова чоловіка "органічно" відповідали класичному прізвищу російського походження", — йдеться у дописі.

Працівники міграційної служби повідомили чоловікові про те, що він втратив законні підстави для перебування в Україні, та зобов’язали його упродовж місяця повернутися на батьківщину.

Коли чоловік не виконав цієї вимоги, управління міграційної служби в Івано-Франківській області ухвалило рішення про примусову депортацію казаха за межі України.

"Правопорушника допровадили до пункту пропуску на державному кордоні з однією із суміжних країн, і на цей час він далеко за межами нашої держави", — йдеться у повідомленні.

Громадянин Казахстану — десята людина, яку працівники міграційної служби Івано-Франківщини вирішили примусово видворити з України. Загалом цьогоріч з території області примусово депортували чи повернули майже 60 іноземців.

Міграційна служба Івано-Франківської області закликає людей повідомляти її щодо іноземних громадян з підозрілою поведінкою чи сумнівним заняттям за номерами телефонів "гарячої" лінії: (0342) 53-44-55; (0342) 55-31-12. А також — у Facebook-messenger офіційної сторінки УДМС в області.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок