Інформаційна кампанія від Держпраці. На Кіровоградщині в грудні легалізували 11 працівників

Інформаційна кампанія від Держпраці. На Кіровоградщині в грудні легалізували 11 працівників

Інформаційна кампанія від Держпраці. На Кіровоградщині в грудні легалізували 11 працівників
Фото ілюстративне

У Кіровоградській області в рамках інформаційної акції, яку влаштувала Державна служба України з питань праці, легалізували трудові відносини 11 працівників. Трудовий договір потрібен і працівникам, і роботодавцям, вважають у службі.

Інформаційну кампанію назвали "Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці", розповіла під час брифінгу представниця Управління інспекційної діяльності у Кіровоградській області Олена Хіміч.

Навіщо потрібні трудовий договір й офіційне працевлаштування

За словами Олени Хіміч, трудовий договір потрібен і працівникам, і роботодавцям.

"Люди часто думають, що з ними все одно нічого не трапиться. Але трапляється, і саме в таких ситуаціях трудовий договір виступає, як пасок безпеки. Коли виникають проблеми, працівнику доводиться відстоювати права в судовому порядку, тому що жоден контролюючий орган не може захистити працівника, у якого не були укладені трудові відносини. Роботодавцям це також дає певні гарантії, бо працівники, можливо, підуть саме на ті підприємства, де оформлюють трудові відносини. Також під час війни важлива етична складова. Якщо сплачуються податки, в країні збільшуються надходження до бюджету".

Куди можна звернутися, якщо права порушені

Якщо працівник офіційно працевлаштований і вважає, що стосовно нього є порушення, він може звернутися до Південно-східного регіонального управління Державної служби України з питань праці. Тоді, можливо, роботодавця перевірять щодо додержання законодавства. Також Олена Хіміч нагадала, що в разі нещасного випадку держава гарантує офіційним працівникам отримання компенсаційних виплат.

Які штрафи сплачують підприємці, коли неоформлені трудові відносини

Штрафи порушникам виписують за 265 статтею Кодексу законів про працю. На перший раз роботодавці 1, 2 і 3 групи оподаткування (підприємці на єдиному податку) отримують попередження. Ті, хто мають загальну групу оподаткування, платять штрафних 10 мінімальних зарплат за одного неоформленого працівника. Нині це 67 тисяч. З 1 січня сума зросте.

Якщо порушення станеться повторно упродовж року, то для всіх підприємців незалежно від групи оподаткування передбачений штраф — 30 мінімальних заробітних плат за кожного неоформленого працівника. Це 201 тисяча гривень.

На початок