Система викликала на в'їзд всю чергу у ПП "Шегині-Медика" — Укртрансбезпека

Система викликала на в'їзд всю чергу у ПП "Шегині-Медика" — Укртрансбезпека

Система викликала на в'їзд всю чергу у ПП "Шегині-Медика" — Укртрансбезпека
Фото: Суспільне Львів

У пункті пропуску "Шегині-Медика" система викликала на в'їзд всю чергу. Відтак усі водії, зареєстровані у єЧерзі, отримали запрошення на в’їзд. В "Укртрансбезпеці" пояснили, що робити водіям.

Про це повідомили у Telegram-каналі "Укртрансбезпеки".

Там зазначили, що наразі черга на паузі та продовжувати її самостійно не потрібно.

"Якщо ваша машина на перших 5 сторінках в розділі "Завантаженість", то, будь ласка, прямуйте до кордону", — повідомили в "Укртрансбезпеці".

Наразі відбувається перерахунок черги і приведення її в початковий вигляд.

"Після завершення перерахунку машини будуть на в’їзд в тому ж порядку, в якому вони були в черзі до 7:00 12.12.2023 року. Машини, які за прогнозом мали заїхати за кілька днів і які вирушили до кордону, зможуть заїхати тільки в порядку своєї черги – за кілька днів", — пояснили в "Укртрансбезпеці".

Як повідомила речниця Львівського прикордонного загону Олександра Кучковська у коментарі Суспільному, збій на пропуск вантажівок не впливає.

Що відомо про збій у роботі "Київстару" 12 грудня

Зранку, 12 грудня, абоненти "Київстар" почали скаржитися на збій зв'язку. Сайт "Київстару" станом на 7 ранку був тимчасово недоступний. Про проблеми зі зв'язком користувачі повідомляють, зокрема, у коментарях під постом "Київстару" у Фейсбуці.

О 8 ранку у соцмережах компанії прокоментували ситуацію.

"Сьогодні в нашій мережі стався технічний збій, у результаті якого можуть бути недоступні послуги зв`язку та доступу в інтернет у частини абонентської бази. Спеціалісти компанії працюють над усуненням проблеми. Приносимо абонентам вибачення за тимчасові складнощі та дякуємо за розуміння", — йдеться у повідомленні "Київстар" у Фейсбуці.

На початок