Кубок України: футбольна команда з Хмельниччини з мінімальним рахунком перемогла команду з Ужгорода

Кубок України: футбольна команда з Хмельниччини з мінімальним рахунком перемогла команду з Ужгорода Фото: знімок екрану з відео з сторінки ФК "Агробізнес"

Волочиська команда ФК Агробізнес в другому попередньому етапі турніру Кубка України перемогла команду з Ужгорода. Про це повідомляє пресслужба Української асоціації футболу.

Команда Олександра Чижевського, грала на стадіоні "Авангард" що в Ужгороді. За інформацією УАФ, на матчі були присутніми 200 глядачів.

У першому таймі, вже в першій десятихвилинці, футболіст "Агробізнесу" довгим пасом вирізав м'яч на партнера, який вбігав у штрафну, прийнявши м'яч на груди та прокинувши його собі на хід, гравець віддав точний пас у ноги Когута, який з декількох метрів розстріляв ворота суперника.

Також під час перерви, за неприпустимі висловлювання на адресу арбітра, був вилучений тренер ФК "Ужгород".

У другому таймі команди, так і не змогли створити результативних атак. Тому єдиний гол Когута і став переможним у цьому матчі. З рахунком 0:1 на користь команди Олександра Чижевського, "Агробізнес" проходить до наступного етапу турніру. Жеребкування відбудеться після усіх матчів другого попереднього етапу за Кубок України, які відбудуться 17 вересня.

Також, ще одна команда з Хмельниччини, 17 вересня, побореться за вихід до наступного етапу Кубка України. На стадіоні "Колос" ФК "Епіцентр" Дунаївці о 17:00 прийматиме команду з Тернополя ФК "Нива".

• Хмельницький ФК "Поділля" не боротиметься за Кубок України. Анонс матчів
  • Команда з міста Дунаївці Хмельницької області ФК "Епіцентр", у своєму дебютному матчі розіграшу Кубка України перемогла Львівську команду ФК "Карпати".