До Краматорська привезли Вифлеємський вогонь: де стоятимуть лампадки, аби жителі Донеччини могли запалити свічки

До Краматорська привезли Вифлеємський вогонь: де стоятимуть лампадки, аби жителі Донеччини могли запалити свічки

Вогонь миру привезли сьогодні з Києва на Донеччину. Вифлеємський вогонь прибув сьогодні до краматорського вокзалу потягом №712. Лампадку поставили у приміщенні вокзалу. Від неї свої свічки підпалили й місцеві пластуни.

"Будь-хто бажаючий може прийти й взяти собі цей вогонь, запалити й підтримувати його у своїх серцях й сподіватись, що це буде наближати нашу перемогу".

Вогонь зберігатимуть у "пункті незламності" на вокзалі біля новорічної ялинки.

"Наш вогонь приїхав до нас. Він у нас залишиться: для містян, для працівників — для всіх хто знаходиться в цьому місті й також в нашій фортеці, ви бачите, що в нас це — "пункт незламності". Кожен може відкрити віконце, підпалити свічечку віднести цей вогонь до своєї оселі", — розказала начальниця вокзалу Краматорська Любов Пазюра.

Вогонь миру до вокзалу Краматорську привозять вже третій рік поспіль. Це акція українських пластунів. Представник краматорських пластунів Олександр Іванов розказав: лампадку поставлять у “Тато Хабі”.

"Ми теж забираємо цей вогонь, й він буде розповсюджуватись далі по всій Донецькій області, до військових, до тих, хто цього потребує, по церквах. Можна приходити, будь-якого дня до нас. Зараз буде у “Тато Хабі”. Там буде стояти ця лампадка", — пояснив він.

Вифлеємській вогонь миру — міжнародна щорічна акція до Різдва. Символічний вогонь запалюють у Віфлеємі, звідти лампадки із вогнем везіть по світу.

У 2023 році в Україні Різдво будуть відзначати 25 грудня.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок