У Краматорську через ожеледицю громадський транспорт не працював, а жителі звертались до травмпункту через травми

У Краматорську через ожеледицю громадський транспорт не працював, а жителі звертались до травмпункту через травми

У Краматорську через ожеледицю на деякі маршрути, зранку, 11 грудня, не виїхав громадський транспорт. У громаді вирує негода з суботи, тоді при морозній погоді йшов сніг та дощ, в цей день до травматології звернулись близько 16 людей, станом на ранок понеділка кількість травмованих через ожеледицю ще невідома.

Про це Суспільному Донбас розповів начальник управління з питань інформаційної політики Краматорської МВА Ігор Єськов.

"Комунальні служи працювали всю ніч, можна сказати, що вони працювали 48 годин без перерви. Сьогодні зранку ми стикнулись з тим, що ожеледиця наклалась на посипану емульсію, яку ми висипали два дні, й вона замерзла. Зранку була проблема виходу транспорту, прибиральних машин техніки, яка забирає сміття у селищах, на дорогу", — розповів Ігор Єськов.

Єськов зазначив, що після 12 години, 11 грудня, погода в місті змінилась.

"Стало тепліше й трохи дощить. Техніка працює, комунальні служби все посипають емульсією, яка містить 24% солі та 76% піску. Надзвичайних ситуацій немає. Зранку були проблеми з громадським транспортом, у селищах, бо техніка, яка посипає не могла проїхати, тому було вирішено не пускати ці маршрути, зараз все відновили", — уточнив Ігор Єськов.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок