На Житомирщині начальник відділу освіти отримав підозру в розтраті через завищені ціни на електрику

На Житомирщині начальник відділу освіти отримав підозру в розтраті через завищені ціни на електрику

Житомирська обласна прокуратура
На Житомирщині начальник відділу освіти отримав підозру в розтраті через завищення цін на електрику. Фото: Житомирська обласна прокуратура

Начальнику відділу освіти однієї з селищних громад Житомирщини оголосили підозру в розтраті через укладання ним додаткових угод, які призвели до завищення ціни на електрику. Внаслідок цього постачальнику з бюджету громади зайво перерахували 170 тисяч гривень.

Про це Суспільному розповіла речниця прокуратури Житомирщини Тетяна Гоша.

За її словами, йдеться про договір, укладений однією з громад у 2021 році.

"Слідство з'ясувало, що в лютому 2021 року відділ освіти однієї із селищних рад уклав договір про постачання електроенергії для місцевих закладів освіти. На ці цілі громада виділила з бюджету понад один мільйон 600 тисяч гривень. Але підозрюваний, який на той час працював на посаді начальника відділу освіти цієї селищної ради, безпідставно уклав до основного договору низку додаткових угод, які необґрунтовано збільшували вартість електрики. Внаслідок цього з бюджету постачальнику зайво перерахували майже 170 тисяч гривень", — каже Тетяна Гоша.

За процесуального керівництва Бердичівської окружної прокуратури посадовцю повідомили про підозру у неналежному виконанні своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди державним інтересам.

У разі доведення вини посадовцю загрожує штраф від 2000 до 4000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок