Транспортний колапс біля метро "Либідська": у годину пік кияни стояли у черзі на вулиці, щоб потрапити в підземку

Транспортний колапс біля метро "Либідська": у годину пік кияни стояли у черзі на вулиці, щоб потрапити в підземку

Транспортний колапс на метро "Либідська" у годину пік
Біля станції метро «Либідська» зібрався натовп людей, які хочуть скористатися послугами столичного метрополітену. 11 грудня 2023 року. Фото: Христина Гаврилюк/Суспільне

У понеділок 11 грудня, у Києві на станції метро "Либідська" зібрався натовп. Для того, аби потрапити у київську підземку, містяни вишикувалися у довжелезну чергу на вулиці, біля входу. Так добираються на роботу після закриття на терміновий ремонт шести станцій метро: "Деміївська", "Голосіївська", "Васильківська", "Виставковий центр", "Іподром", "Теремки".

Про це повідомляє з місця події кореспондентка Суспільного Юлія Коршенко.

У Києві — перший понеділок після закриття шістьох станцій метро синьої гілки. Станції від "Деміївської" до "Теремків" закрили майже на пів року через необхідність термінового ремонту тунелів.

Зранку у годину пік всередині станції метро "Либідська" було не проштовхнутися: заповнені людьми платформа і вестибюль. Люди чекають своєї черги на вулиці, аби потрапити всередину приміщення.

"Перший раз оце після вихідних приїхала і сама тепер не знаю як добиратися. І скільки так в черзі можна простояти? Ну вже хвилин 10 так точно чекаю", — каже Олександра.

Щоправда, за словами пані Лідії, черга рухається швидко. Наскільки складніше стало пересуватися, поки сказати не може, бо після закриття шести станцій метро на терміновий ремонт, підземкою користується вперше.

"Мені потрібно на Васильківську. Я сьогодні вперше. Виходить же, що робочі дні тільки сьогодні почалися, то я на вихідні не їздила. Наземний же транспорт зупиняється, коли повітряна тривога, що ж тоді робить? Пішки йти. Не знаю", — розповідає киянка Лідія.
Транспортний колапс біля метро "Либідська": у годину пік містяни стояли у черзі на вулиці, щоб потрапити в підземку
Київ, метро "Либідська". Фото: Юлія Коршенко/Суспільне

Люди добираються до найближчої "Либідської" наземним транспортом, який дублює рух закритою ділянкою синьої гілки — це автобуси та тролейбуси.

"В принципі, дуже багато додали транспорту, то в принципі — нормально. Ходить часто. Може, в три рази більше, ніж зазвичай", — каже киянин Максим.

Кореспонденти Суспільного зазначають, що звичний час доїзду від закритих станцій до центру міста збільшився, хоча станом на 10 ранку наземний транспорт і метро, за їхніми спостереженнями, не є надто завантаженими.

Транспортний колапс біля метро "Либідська": у годину пік містяни стояли у черзі на вулиці, щоб потрапити в підземку
Київ, метро "Либідська". Фото: Юлія Коршенко/Суспільне

Раніше повідомлялося, що у Києві за маршрутом закритих станцій метро будуть відокремлені смуги для громадського транспорту. Зазначається, що 77 автобусів та 20 тролейбусів перевозять пасажирів за маршрутами №2-М та №43-К, які дублюють рух закритою ділянкою "синьої" гілки метро.

Що відомо про підтоплення київського метро

8 грудня в Києві закрили шість станцій метро у зв'язку з терміновим ремонтом на перегінному тунелі між станціями "Деміївська" та "Либідська". Поїзди їздитимуть від станції "Героїв Дніпра" до станції "Либідська".

Попередньо причиною називають розгерметизацію тунелю та появу тріщин в стінах. Київська міська прокуратура розпочала досудове розслідування через підтоплення підземки.

У метрополітені запевнили, що станції "Деміївська", "Голосіївська", "Васильківська", "Виставковий центр", "Іподром", "Теремки" продовжать цілодобову роботу в режимі укриття.

9 грудня Державна комісія ТЕБ та НС дозволила використовувати як укриття станції та вестибюлі закритої гілки столичного метро. Відповідним відомствам доручили додатково перевірити безпеку таких укриттів.

На початок