Кропивничанин Геннадій Тимофєєв виграв два золота й срібло чемпіонату світу з гирьового спорту

Геннадій Тимофєєв гирьовий спорт
Геннадій Тимофєєв. Колаж: Суспільне Кропивницький

Кропивницький спортсмен Геннадій Тимофєєв виборов дві золоті й срібну медаль на чемпіонаті світу з гирьового спорту. Змагання відбулися у латвійському місті Резекне.

За інформацією тренера спортсмена Сергія Шевченка, учасниками світової першості стали понад три з половиною сотні спортсменів та спортсменок із 17 країн. Геннадій був єдиним представником Кіровоградщини на змаганнях.

Кропивничанин, виступаючи у ваговій категорії до 95 кілограмів, виграв золото у ривку, піднявши 32-кілограмову гирю 212 разів за десять хвилин. Крім того, показав другий результат у поштовху двох 32-кілограмових гирь, піднявши їх 118 разів за десять хвилин.

Золотий п'єдестал Геннадія Тимофєєва на першості світу у Латвії. Фото: Facebook Кропивницької КДЮСШ №1

Друге золото Геннадій Тимофєєв виграв у складі збірної України в естафеті з поштовху гирь.

Усього на світовій першості українські гирьовики вибороли 34 золоті, шість срібних та одну бронзову нагороду, вигравши командний медальний залік.