У Бердянську окупанти змушують перереєстровувати авто з українськими номерами — Дудукалов

У Бердянську окупанти змушують перереєстровувати авто з українськими номерами — Дудукалов

Страхування авто на ТОТ Запорізької області
Ілюстративне фото з відкритих джерел

Росіяни змушують жителів тимчасово окупованого Бердянська Запорізької області перереєструвати автомобілі з українськими номерами. Адже з 1 січня 2024 року вони хочуть запровадити обов'язкове страхування.

Про це у коментарі Суспільному повідомив заступник голови Бердянської районної ради Віктор Дудукалов.

"Місцеві повідомляли, що під час руху на автомобілях і по місту, і за межі міста, постійно на всіх блок-постах росіяни питали: “Чому не перереєстрували автомобіль?”. Це було з натяком на те, що повинні вже перереєструвати, хоча не було жодних правил чи офіційних коментарів, чи запроваджених норм щодо реєстрації".
У Бердянську на Запоріжжі окупанти окупанти вводять обов'язкове страхування авто — Дудукалов
Фото з фейсбук-сторінки Віктора Дудукалова

За словами посадовця, для заміни номера автомбіля необхідно мати паспорт РФ:

"У них є автоцивілка, там така ж історія зі страхуванням запроваджується і через це всі автомобілі підлягають вже обов'язковому обліку саме на російських номерах. Для місцевих це в примусовому порядку. Потрібно перереєструвати автомобільні засоби. Але людина без російського паспорту навряд чи зможе зареєструвати автомобіль".

Раніше Суспільне повідомляло, що у тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області російські військові зупиняють та обшукують автомобілі з українськими номерами.

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок