У Києві проведуть військові навчання

У Києві проведуть військові навчання

У Дарницькому районі Києва протягом чотирьох днів триватимуть військові навчання Угруповання сил і засобів оборони міста.

Про це у Telegram повідомляє пресслужба Київської міської військової адміністрації.

Зазначається, що із 11 по 14 грудня навчання Угруповання сил і засобів оборони Києва проходитимуть у Дарницькому районі. Під час тренувань відпрацьовуватимуть практичні дії із залученням особового складу, штатної військової техніки та озброєння.

"Мета навчань — нарощування бойових спроможностей під час підготовки і ведення оборонної операції", — каже начальник КМВА Сергій Попко.

Він також нагадав жителям, що знімати та оприлюднювати відео- і фотоматеріали пересування військових і техніки — забороняється.

Що відомо про військові навчання у Києві та області

У Києві провели штабні тренування сил цивільного захисту, аби відпрацювати дії на випадок надзвичайної ситуації з можливим радіаційним забрудненням.

У столиці та області пройшли військові навчання, під час яких відпрацьовували практичні дії особового складу, техніки та озброєння. Жителів попереджали про переміщення особового складу та рух важкої техніки.

Угрупування сил і засобів оборони Києва проводили військові навчання, за сценарієм: загарбники проводили наступальну операцію з північного напрямку.

В Ірпені екстрені служби перевіряли координацію та послідовність своїх дій під час надзвичайної ситуації. За сценарієм: ракета влучила у житловий будинок, є постраждалі.

У Макарівській громаді організовували тренування підрозділів сил оборони. У зв'язку з проведенням військових маневрів в області, жителів попереджали про звуки вибухів та пострілів стрілецької зброї.

У Вишгородського районі провели командно-штабні навчання із органами управління та силами цивільного захисту. Їхня мета — вдосконалити злагодженість та оперативність в роботі сил цивільного захисту під час ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій. Також відпрацьовувалися оповіщення та евакуація населення.

Прикордонники та підрозділи ЗСУ також провели спільні навчання контрдиверсійної боротьби на Київському напрямку, зокрема, в Чорнобильській зоні. За легендою навчань диверсійно-розвідувальна група намагається перетнути держкордон, але її помітив спостережний пост.

На початок