Гроза фаворитів. "Ференцварош" Реброва вибив загребське "Динамо" з Ліги чемпіонів fradi.hu

Команда Сергія Реброва перемогла "Динамо" (Загреб) 2:1 у третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів.

Угорцям доволі швидко вдалося забити перший гол. Сталося це на другій хвилині, коли Ловренчич вразив ворота загребців. За 20 хвилин ситуація ускладнилася для "Фраді", бо Узуні забив гол у власні ворота і рахунок зрівнявся - 1:1.

Друга 45-хвилинка стала нервовою для "Ференцвароша" та "Динамо". Декілька жовтих карток розбавили гру, але результат "Ференцварош" - "Динамо" Загреб визначився на 65-й хвилині: Узуні, який раніше забив гол у свої ворота, реалізував контратаку та вдруге вивів угорців уперед. 25-річний албанський нападник виправився за прикру помилку першого тайму.

Напркінці матчу команди отримали 5 жовтих на двох, але обійшлося без вилучень. У підсумку, перемога "Ференцвароша" - 2:1.

Українець Ігор Харатін відіграв повний матч за угорців, а Сергій Зубков був у заявці, але так на полі і не з'явився.

Що відомо:

- У минулому раунді ЛЧ "Фраді" сенсаційно вибили шотландський "Селтік" 2:1, а перед тим здолали шведський "Юргорден" 2:0.

- У раунді плеф-оф команда Сергія Реброва зіграє з переможцем пари "Карабах" (Азербайджан) - "Молде" (Норвегія).

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start